Hotel Cesky Krumlov Ruze

***** Hotel Ruze ubytovanie Cesky KrumlovUbytovanie v Českom Krumlove: 5-hviezdičkový hotel Ruže je umiestnený v renesančnej budove bývalého jezuitského kláštora a university zo 16. storočia. Budova prerobila v poslednej dobe rozsiahlu rekonštrukciu vnútorných priestorov pri zachovaní krásy renesančnej architektúry.

Hotel Ruže ponúka reštauráciu, hodovnú sieň, konferenčnú Jesuitskú sálu, salónik Rotary, letnú terasu, lobby bar, fitnes centrum, bazén, saunu, masážny salón, solárium, kaderníctvo, strážené parkovisko, bowling centrum aj predajnú galériu. Sme presvedčení, že Vaša návšteva bude pre Vás nezabudnuteľným zážitkom.

Ubytovanie
Hotel Ruže
disponuje 70-ti priestornými a klimatizovanými izbami vrátane apartmánov. Všetky izby sú vybavené kompletným sociálnym zariadením, satelitnou TV, minibarom, fénom, rádiom a telefónom. Vankúše a pokrývky pre alergikov k dispozícii.

Reštaurácia
Elegantné prostredie reštaurácií hotela Ruže reprezentujú rozmanitý výber excelentných jedál českej, renesančnej i svetovej kuchyne, skvelých vín, príjemnej hudby i vynikajúceho servisu personálu oblečeného do historických kostýmov.

Stravovanie
Ráno bohaté raňajky, potom obed inšpirovaný českou i medzinárodnou kuchyňou, ale aj nápadité šaláty, ľahké jedlá, domáce múčniky a cukrovinky. Lobby Bar a Letná terasa s nádherným výhľadom na rieku Vltavu sú perfektnými miestami pre koktaily, aperitívy a večerné posedenie.

Konferencie
Hotel Ruže je so svojim historickou Jesuitskou sálou až pre 200 osôb (podľa usporiadania) ideálnym miestom pre organizovanie kongresových a incentívnych akcií. Kongresové centrum hotela zahŕňa aj hodovnú sálu pre 70 osôb a salónik Rotary s kapacitou 30 osôb. Na požiadanie Vám tu tiež zaistí akékoľvek potrebné technické vybavenie.

Šport a relax
V hoteli je relaxačný bazén s protiprúdom a posilňovňa. Tieto služby sú hosťom hotela po predložení hotelovej karty poskytnuté zdarma. Dĺžka návštevy v prevádzkovej dobe (15.00 - 21.30) je časovo neobmedzená.

V hoteli je tiež klasická fínska sauna (kapacita max 4 osoby), na objednávku min. 1 hod vopred. Táto služba je platená. Ďalej solárium, široká ponuka masáží a nechýba tu bar, ktorý ponúka chladené nealko nápoje priamo pri bazéne. Platené služby je možné hradiť priamo vo športcentru u obsluhy alebo cez hotelový účet.

Otváracia doba: denne 13.00 - 21.00 (sauna, solárium, bazén, posilňovňa, masáže). Dopoludňajšia otváracia doba na požiadanie. Prenájom horských bicyklov, rafting.

Hotelové služby
Recepcia a informácie - 24 hodín denne, zmenáreň, služba budenie telefónom, nosič batožiny, sekretárske a sprievodcovské služby. Čistiareň a práčovňa odevov, čistič obuvi. Domáce zvieratá proti poplatku vítaná. Sprievodné programy. Hotelové parkovisko a doprava. Hotelový obchod so suvenírmi, kozmetika, kaderníctvo. Hotelová bezpečnostná agentúra. Špeciálne programy na objednávku ako Rožmberské veselí, Renesančná hostina.
Hotel Cesky Krumlov Ruze - Služba na recepcii je 24 hodínHotel Cesky Krumlov Ruze - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýHotel Cesky Krumlov Ruze - Recepcia poskytuje zmenárenské službyHotel Cesky Krumlov Ruze - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Cesky Krumlov Ruze - hotel má reštauráciuHotel Cesky Krumlov Ruze -  kadernictvo - holičstvoHotel Cesky Krumlov Ruze - možnosť pripojenia na internetHotel Cesky Krumlov Ruze - k dispozícii letná terasaHotel Cesky Krumlov Ruze - k dispozícii kavareňHotel Cesky Krumlov Ruze - akceptuje creditné karty Eurocard/MastercardHotel Cesky Krumlov Ruze - akceptuje creditné karty VISAHotel Cesky Krumlov Ruze - akceptuje creditné karty American ExpressHotel Cesky Krumlov Ruze - krytý bazén v hoteliHotel Cesky Krumlov Ruze - Televizor má príjem satelitných  programůHotel Cesky Krumlov Ruze - Iybz sú vybavené televízoromHotel Cesky Krumlov Ruze - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Cesky Krumlov Ruze - Izby s vlastnou toaletouHotel Cesky Krumlov Ruze - v izbach je telefon
Odporúčajte tyto stránky:

Hotel Ruze ubytovanie Cesky Krumlov Aktuálne počasie: skoro zataženo
Aktuálne počasie:
Denná tepl.: 3 °C
Nočná tepl.: -1 °C
Vietor: 10 m/s

Adresa: Hotel Ruze Horni 154 Cesky Krumlov 38101 Czech Republic

E-mail: Hotel-Cesky-Krumlov-Ruze@cz-hotel.eu